انسان نباید تسلیم محدودیت‌ها شود | اسپادانا خبر
 
 
پنجشنبه، 11 خرداد 1402 - 10:04

انسان نباید تسلیم محدودیت‌ها شود

شماره: 21666
Aa Aa

او گفته چه بسیار افراد موفقی هستند که محدودیت‌ها و کاستی‌های زندگی خود را تبدیل به انگیزه و فرصت‌هایی برای پیشرفت کرده و با توکل بر خدا و تلاش مضاعف به مدارج عالی اجتماعی رسیده و هم آینده خود را درخشان کرده‌اند و هم دستگیر دیگران شده‌اند.

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور اسلامی ایران؛
انسان نباید تسلیم محدودیت‌ها شود

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور اسلامی ایران در مسجد سلمان فارسی نهاد ریاست جمهوری میزبان جمعی از ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی و مسئولان این دو سازمان حمایتی بود.

به گزارش اسپادانا خبر، رئیسی گفت:

کودکان، نوجوانان و جوانان تحت پوشش حمایتی کمیته امداد و سازمان بهزیستی مصداق هم کسانی هستند که امام صادق (ع) آنها را گنج‌هایی دانست که در صورت توجه و تربیت صحیح می‌توانند تاریخ‌ساز باشند.

او با بیان اینکه انسان در زندگی خود نباید تسلیم محدودیت‌ها شود افزود:

چه بسیار افراد موفقی هستند که محدودیت‌ها و کاستی‌های زندگی خود را تبدیل به انگیزه و فرصت‌هایی برای پیشرفت کرده و با توکل بر خدا و تلاش مضاعف به مدارج عالی اجتماعی رسیده و هم آینده خود را درخشان کرده‌اند و هم دستگیر دیگران شده‌اند.

رئیسی عدم برخورداری از نعمت پدر و مادر و شرایط مطلوب زندگی را سخت توصیف کرد:

هر انسانی هم می‌تواند یک فرد تاثیرپذیر باشد و هم یک فرد تاثیرگذار و تفاوت این دو در میزان تلاش و همت افراد است پس تلاش کنید تا با توکل بر خدا و همت و تلاش مضاعف افرادی تاثیرگذار و آینده‌ساز باشید.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان