مجوز فروشگاه‌های فعال پلتفرم های داخلی به صورت خودکار صادر می‌شود | اسپادانا خبر
 
 
جمعه، 29 تير 1403 - 6:09

مجوز فروشگاه‌های فعال پلتفرم های داخلی به صورت خودکار صادر می‌شود

شماره: 20075
Aa Aa

برای کسانی که در پلتفرم‌های خارجی فعالیت و در خانه از بستر شبکه مجازی برای تبلیغ این کالاها استفاده می‌کردند بسته‌های ویژه‌ پیش‌بینی شده است.

وزیر ارتباطات جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد؛
مجوز فروشگاه‌های فعال پلتفرم های داخلی به صورت خودکار صادر می‌شود

وزیر ارتباطات جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد کسب‌وکارهای دیجتال با ثبت نام در پلتفرم‌های داخلی مجوز فعالیت دریافت می‌کنند.

به گزارش اسپادانا خبر، عیسی زارع‌پور با انتشار پستی در یک پیام‌رسان داخلی از در نظر گرفتن بسته‌های ویژه‌ای برای کسب‌وکارهای آنلاین خبر داد:

«مخصوصا برای کسانی که در پلتفرم‌های خارجی فعالیت می‌کردند و به عبارتی برای شخصی که در خانه خود کسب‌وکار خانگی داشت و کالایی را از بازار بزرگ تهران با قیمت عمده‌فروشی تهیه می‌کرد و در خانه خود از بستر شبکه مجازی برای تبلیغ این کالاها استفاده می‌کرد بسته‌های ویژه‌ای پیش‌بینی شده است.»

او نوشته است:

حتی شخصی که در خانه خود به ارائه خدمات می پرداخت، همین که وارد پلتفرم‌های داخلی شوند، نگرانی‌هایی در زمینه مجوز دارند. ما در اینجا با هماهنگی وزارت اقتصاد تدبیری در نظر گرفته‌ایم که هر کسی در پلتفرم‌های مشمول فعالیت و کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کند ثبت نامش در پلتفرم به منزله دریافت مجوز از درگاه ملی مجوز است. ثبت نام آنلاین و برخط است و احتمالاً چند قلم اطلاعات درگاه ملی مجوز می‌خواهد که باید دریافت کنند و در صورت بارگذاری اطلاعات مجوز را دریافت می‌کنند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان