مردم کشف حجاب را به پلیس، بسیج، سپاه و اطلاعات خبر دهند | اسپادانا خبر
 
 
چهارشنبه، 9 اسفند 1402 - 20:13

مردم کشف حجاب را به پلیس، بسیج، سپاه و اطلاعات خبر دهند

شماره: 24175
Aa Aa

ریشه بی‌عفتی را می‌خشکانیم؛ این کشور متعلق به امام زمان(عج) است و ما کوتاه نخواهیم آمد. خانواده‌ها فرزندان و همسران خود را کنترل کنند. 

رسول فلاحتی، نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان؛
مردم کشف حجاب را به پلیس، بسیج، سپاه و اطلاعات خبر دهند

رسول فلاحتی، نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان در خطبه‌های نماز جمعه رشت با تاکید بر ضرورت دفاع از آبروی برادر و خواهر مسلمان اظهار داشت:

بعضی افراد همواره درصدد تخریب مومنان هستند و لذا انسان باید از آبروی خود مایه گذاشته و از آبروی مومن دفاع کند تا خداوند او را در دنیا و آخرت یاری دهد؛ اگر کسی توانش را داشته باشد اما از آبروی برادر مومن خود دفاع نکند خداوند او را در دنیا و آخرت ذلیل خواهد کرد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، امام جمعه رشت با بیان اینکه برخی رسانه‌های جمعی و شبکه‌های مجازی امروزه تبدیل به بستری برای تخریب دیگران شده‌اند افزود:

به‌همین خاطر است که گفته شده حفظ ایمان در آخرالزمان به‌مانند نگه داشتن آتش در کف دست است.

فلاحتی ادامه داد:

ما در جامعه اسلامی زندگی‌ می‌کنیم؛ جامعه‌ای که هزاران شهید در راه اهداف والای نظام و انقلاب تقدیم کرده است و لذا به طراحان و هدایت‌کنندگان بی‌حجابی و کشف حجاب در استان هشدار می‌دهم که ادامه این روند صحنه را برای آنان تنگ خواهد کرد و به خانواده‌های آنان هم هشدار جدی‌ می‌دهم که فرزندان و همسران خود را کنترل کنید. تصورم این است که بسیاری از دخترانی که کشف حجاب می‌کنند از داشتن خانواده‌‌ای باریشه و دین‌دار محروم‌ هستند چراکه خانواده گیلانی و ایرانی نجابت دارد و هرگز راضی به جریحه‌دار کردن عفت عمومی نمی‌شوند؛ مردم و دین‌داران ما نیز از کسانی‌که کشف حجاب را ترویج می‌‌کنند به‌شدت عصبانی و ناراحت هستند.

وی با بیان اینکه این کشور متعلق به امام زمان(عج) است و ما کوتاه نخواهیم آمد اظهار کرد:

در ماه‌های گذشته‌ همواره جلسات متعددی با حضور مسئولان ذی‌ربط و با همکاری سپاه، دادگستری و استانداری و سایر نهادها در استان تشکیل شده و جلوی بسیاری از اقدامات‌ منفی را گرفتیم و کم کم وارد مراحل بعدی خواهیم شد اما مردم هم باید به کمک ما بشتابند؛ ما نیز آرام ننشسته و نخواهیم نشست. مردم هرجا که شاهد ناهنجاری‌ بودند و در این حوزه آزاری دیدند سریع به مراکز ذی‌ربط و پلیس و بسیج و سپاه و اداره اطلاعات با مستندسازی اطلاع دهند و بدانند ما ریشه این کشف‌حجاب‌ها و بی‌عفتی را می‌خشکانیم.

وی همچنین با اشاره به مسائل مربوط به بازار از سازمان‌های مربوطه خواست که اقلام و لوازم ضروری زندگی مردم مانند مرغ، گوشت و دارو و... را مورد توجه اساسی قرار دهند و از طریق ارتباط با رسانه‌ها، اخبار لازم را سریع به اطلاع مردم برسانند و افزود: مسئولان ذی‌ربط تمام تلاش خود را در این زمینه به‌کار گیرند تا مردم آسیب نبینند.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان