مظاهر بی‌حجابی بی‌محابا در حال تردد هستند | اسپادانا خبر
 
 
جمعه، 4 خرداد 1403 - 2:56

مظاهر بی‌حجابی بی‌محابا در حال تردد هستند

شماره: 21305
Aa Aa

باید عمل به تکلیف و دفاع مجدانه از حق در دستور کار همه مجاهدان جهاد تبیین باشد حتی اگر به قیمت فشار‌های اجتماعی و روانی علیه آنان تمام شود.

احمد علم‌الهدی، نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی؛
مظاهر بی‌حجابی بی‌محابا در حال تردد هستند

سید احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد در گردهمایی مسئولان عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی سراسر ایران گفت:

باید عمل به تکلیف و دفاع مجدانه از حق در دستور کار همه مجاهدان جهاد تبیین باشد حتی اگر به قیمت فشارهای اجتماعی و روانی باشد.

به گزارش اسپادانا خبر، او اظهار داشت:

هرگز نباید جو شرایط جامعه و فشار‌های مختلف زمینه‌ساز بروز شرایطی شود که جامعه روحانیت و علمای دین در مسیر بندگی خدا و سربازی در رکاب امام زمان (عج) کوتاهی کنند. گاهی اوقات موقعیت‌هایی پیش می‌آید که براساس اقتضائات موجود انسان فراموش می‌کند که راهبرد اصلی حیات او این است که وسیله‌ای برای پیشبرد دین خدا و زمینه‌سازی برای ظهور باشد. در این شرایط است که عبودیت و اخلاص به افراد کمک می‌کند تا متوجه موقعیت خود باشند و در هیچ موضعی از رسالت ذاتی و مأموریت‌هایشان غافل نشوند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت:

این همان ویژگی بارز شهدای کربلا است که حتی در زمانی که آگاه از ختم سرنوشتشان به شهادت بودند باز هم یکه و تنها به دل دریای شمشیر زدند و در خون تپیدند اما در راه امام زمان خود سربازی کردند. در زمان حال هم که به نقشه خباثت آلود دشمن برخی مظاهر فساد و بی‌حجابی در جامعه ما بی‌محابا و آشکارا در حال تردد هستند باید عمل به تکلیف و دفاع مجدانه از حق در دستور کار همه مجاهدان جهاد تبیین باشد حتی اگر به قیمت فشار‌های اجتماعی و روانی علیه آنان تمام شود.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان