ملت ایران می‌خواهند در حزب خدا باشند | اسپادانا خبر
 
 
جمعه، 29 تير 1403 - 6:19

ملت ایران می‌خواهند در حزب خدا باشند

شماره: 19779
Aa Aa

خبیثان عالم تصور می‌کنند که توانسته‌اند جوانان ما را به واسطه شبکه‌های اجتماعی تحت تأثیر قرار دهند اما همین جوانان با دشمن خواهند جنگید.

علی فدوی، جانشین فرمانده سپاه پاسداران؛
ملت ایران می‌خواهند در حزب خدا باشند

 علی فدوی، جانشین فرمانده سپاه پاسداران در مراسم پاسداشت سردار شهید حاج حسین همدانی گفت:

خبیثان عالم تصور می‌کنند که توانسته‌اند جوانان ما را به واسطه شبکه‌های اجتماعی تحت تأثیر قرار دهند اما همین جوانان به دلیل اینکه انتقال نسلی شکل گرفت مانند جوانان در دهه ۶۰ با دشمن خواهند جنگید.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، او بیان کرد:

تمام بندگان خدا می‌توانند بهترین باشند ولی شیطان قسم خورده است در پیشگاه خداوند که با جبهه حق در تمام روزها دشمنی و وسوسه کند. خدا را شکر خیل مردم بیشمار ایران و انقلاب اسلامی در درون کشور و خارج از آن به دنبال ندای امام خمینی آمدند و بیش از ۴۳ سال است که جبهه حق در برابر جبهه باطل پیروز می‌شوند. دشمن برای چندمین بار درباره انقلاب اسلامی و مردم ایران اشتباه محاسباتی دارند. آنها همچنان در پی خباثت خود هستند. جبهه انقلاب اسلامی در اوج قرار دارد. ننگ بر شما دشمنان باد که رسما دولت‌های شما و رسانه‌های شما که به مردم‌تان می‌گوید به دلیل مشکل سوخت برای زمستان چوب و فضولات حیوانی جمع کنید.

وی گفت:

دشمن در پی بصیرت مردم و روی کار آمدن دولت انقلابی و مردمی وحشت کرده است اما مردم انقلابی ما قوت‌های انقلاب اسلامی دشمن را با شکستی بزرگ مواجه خواهد کرد. ننگ بر کسانی که به دنبال امریکا، صهیونیست‌ها و انگلیس هستند. دشمنان فقط زحمت ما را زیاد می‌کنند در حالی که پشتوانه بزرگ و بسیاری به اسم شهدا داریم. تک تک شهدا می‌توانند توطئه‌های بیشماری را از بین ببرند. خبیثان عالم چه فکر کرده‌اند؟ آنها میلیون‌ها میلیون پول خرج کرده‌اند تا انقلاب اسلامی را زخمی کنند. ما با دادن ۲۰۰ هزار شهید برای فتح قله‌های بعدی ترسی نداریم. وقتی به خانه ما حمله کنند باکی نداریم که شهید بدهیم. ما در آیات قرآن باید بگردیم و تحقیق کنیم ۴۳ سال است که صهیونیست‌ها و اروپایی‌ها با جبهه انقلاب اسلامی می‌جنگند و در برابر جبهه حق انقلاب اسلامی حتی یک پیروزی هم ندارند. آیا امکانات مادی ما از آنها بیشتر است؟ کمی فکر کنید در هیچ موضوع دنیایی جبهه حق به اعداد قابل شمارش دست پیدا نکرده اما چرا نتیجه دشمنی آنها تفاوت دارد؟ خدا گفته است در دعوای حق و باطل من طرفدار جبهه حزب خدا و حق هستم. کیفیت پیروزی هم در قرآن مشخص است. وقتی این روال برقرار است مردم بزرگ و رشید انقلاب اسلامی باید مواظبت کنند که هر روز در جبهه حق باشند در این صورت همواره جبهه حق پیروز است.

جانشین فرمانده سپاه با بیان اینکه حزب شیطان پیروز نیست ادامه داد:

ملت رشید ایران دلدادگان بیشماری در دنیا دارند و با اطمینان گفته‌اند که می‌خواهند در حزب خدا باشند و آماده‌اند برای بودن در حزب خدا و جبهه حق اسلامی بودن جان بدهند. همان طور روزی که حبیب بن مظاهر با تیغ محک خورد. ۴۳ سال است که مردم ما در برابر دشمنان با تیغ محک می‌خورند. خبیثان عالم تصور می‌کنند که توانسته‌اند جوانان ما را به واسطه شبکه‌های اجتماعی تحت تاثیر قرار دهند اما همین جوانان به دلیل اینکه انتقال نسلی شکل گرفت مانند جوانان در دهه ۶۰ با دشمن خواهند جنگید. در دهه ۹۰ هم بیش از هزاران کیلومتر دورتر با دشمن جنگیدند در حالی که در دهه ۶۰ دنیا به پیروزی‌های ما آگاه نشد. این جبهه حق انقلاب اسلامی بود که با فرماندهانی مانند شهید سلیمانی و همدانی رفتند و دشمنان را شکست دادند. هیهات که دشمن بتواند با ابزاری شیطانی جوانان ما را تحت تاثیر قرار دهد. دهنه نودی‌های تحت امامت و رهبری امام حاضر ما آنچنان پرورش یافته‌اند که وقتی پای کار رفتند مردانه شکست را بر خیل عظیم آنچه برای انقلاب اسلامی تدارک دیدند بر دشمن تحمیل کردند و پیروز شدند. در یمن هم اینگونه است. دشمنان درآنجا هم خفت و خواری را برای خود به ارمغان آورده‌اند چرا که کلمه حق انقلاب اسلامی در آنجا هم به صورت کلمه خدا است. چقدر خام هستند که فکر می‌کنند در شهرهایی که کوچه کوچه آن اسم شهید قرار دارد فکر می‌کنند به موفقیت دست می‌یابند. اگر خشم جوانان انقلاب اسلامی به خروش بیاید اگر نیروهای نظامی جهان هم به میدان بیاید آنها را شکست خواهند داد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان