ابراهیم رئیسی از مردم قدردانی کرد | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 26 تير 1403 - 13:49

ابراهیم رئیسی از مردم قدردانی کرد

شماره: 24778
Aa Aa

او گفته حضور مردم در انتخابات «نه بزرگ» به جبهه ضدبشری استکبار و پنبه کردن رشته میلیاردها دلار هزینه‌کرد آنها برای طراحی و اجرای سناریوی مزورانه بی رونق برگزار شدن انتخابات پس از ضرب‌شست تاریخی در فتنه اغتشاشات سال قبل بوده است.

پس از انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان؛
ابراهیم رئیسی از مردم قدردانی کرد

سید ابراهیم رئیسی در پیامی از حضور آگاهانه و زمان‌شناسانه ملت بصیر و شریف ایران در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری قدردانی کرد.

به گزارش اسپادانا خبر، در متن پیام رئیس جمهور اسلامی ایران آمده است:

بسم ‏الله الرحمن الرحیم

 درود و سلام خدا بر شما ملت بصیر و شریف ایران که با ‌حضور آگاهانه و زمان‌شناسانه در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، موجب عزت و سربلندی بیش از پیش میهن اسلامی و یأس و سرخوردگی دشمنان این مرز و بوم  شدید.

بدخواهان ایران عزیز همه توان خود را بسیج کرده بودند تا انتخابات 11 اسفند بی‌رونق برگزار شود. حضور پر از ایمان و امید شما مردم فهیم و موقع‌شناس «نه بزرگ» به جبهه ضدبشری استکبار و پنبه کردن رشته میلیاردها دلار هزینه‌کرد آنها برای طراحی و اجرای این سناریوی مزورانه بود. این حضور سراسر شور و شعور ضرب‌شست غیرتمندانه دیگر شما به ایران ستیزان عنود پس از ضرب‌شست تاریخی‌تان در فتنه اغتشاشات سال قبل بود.

اینجانب با شکر به درگاه الهی و ارج نهادن بر عظمت و بزرگی ملت ایران از آحاد مردم، گروه‌ها و احزاب مختلف سیاسی، مراجع بزرگوار دینی، اصحاب رسانه بالاخص رسانه ملی و همه کسانی که مسئولانه برای آگاه‌سازی مردم تلاش کردند صمیمانه سپاسگزارم و از تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه‌روزی همه دست اندرکاران به ویژه مجریان و ناظران برگزاری انتخابات و نیروهای انتظامی و امنیتی در تامین سلامت و امنیت شعب اخذ رای قدردانی می‌کنم.

از خدای بزرگ می‌خواهم توفیق دهد همه خادمان مردم به ویژه منتخبان خانه ملت بتوانند گام‌های موثری در جهت حل مسائل و مشکلات کشور بردارند و پاسخگوی این همه لطف و محبت مردم عزیز ایران اسلامی باشند.

 سیدابراهیم رئیسی

 رئیس جمهوری اسلامی ایران

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان