ایران در دوره بازسازی هم کنار سوریه است | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 27 فروردين 1403 - 1:43

ایران در دوره بازسازی هم کنار سوریه است

شماره: 21027
Aa Aa

وزیر دفاع سوریه نیز گفته سوریه با حمایت برادران و دوستان واقعی خود در مصاف با تروریسم پیروز شده و همچنان یکی از حلقه‌های مقاومت خواهد بود.

رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در دیدار وزیر دفاع سوریه؛
ایران در دوره بازسازی هم کنار سوریه است

سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری اسلامی ایران در دیدار «علی محمود عباس» وزیر دفاع سوریه روابط دو کشور را راهبردی توصیف کرد.

به گزارش اسپادانا خبر، او گفت:

روابط ایران و سوریه بر پایه اعتقادات و باورهای مشترک و نیز روحیه ایستادگی و مقاومت مردم دو کشور بنا شده است.

او صیانت نیروهای مسلح سوری از ملت و دولت این کشور در برابر فتنه‌انگیزی‌ها را برای آینده مردم و کشور سوریه امیدبخش دانست:

جمهوری اسلامی ایران دوست واقعی ملت سوریه است چرا که همانگونه که در دوران مقاومت در برابر تروریسم در کنار ملت و دولت سوریه ایستاد در دوران بازسازی نیز آماده است با تقویت همکاری‌های همه‌جانبه اقتصادی در کنار آنان باشد.

«علی محمود عباس» وزیر دفاع سوریه نیز در این دیدار با بیان این که محور مقاومت نقش مهمی در شکل دادن به جهان جدید خواهد داشت گفت:

سوریه با حمایت برادران و دوستان واقعی خود در مصاف با تروریسم پیروز شد و قدرتمندتر از قبل به عنوان یکی از حلقه‌های محور مقاومت ایفای نقش خواهد کرد. دشمنان همواره مترصد فرصتی برای خدشه وارد کردن به روابط عمیق و برادرانه سوریه و ایران بوده و هستند اما روابط دو کشور ریشه‌دارتر و مستحکم‌تر از آن است که کسی بتواند به آن خدشه‌ای وارد کند و این روابط هر روز نسبت به قبل گسترده‌تر و عمیق‌تر خواهد شد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان