بزرگ نمایی مشکلات کار دشمنان است | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 27 فروردين 1403 - 0:53

بزرگ نمایی مشکلات کار دشمنان است

شماره: 24497
Aa Aa

سیاه نمایی اسلحه دشمن در مسیر نابودی نظام و نسخه‌ای است که از ابتدای انقلاب دشمنان برای مردم ما پیچده‌اند| دریای سرخ به دریای پر از آتش برای کشتی‌های مستکبران تبدیل شده است.

سیدمحمد سعیدی در نماز جمعه قم عنوان کرد؛
بزرگ نمایی مشکلات کار دشمنان است

سیدمحمد سعیدی در نماز جمعه قم با اشاره به نزدیک شدن به ایام انتخابات عنوان کرد:

در انتخابات وکلای مردم برای حضور در مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری مشخص می‌شوند و نامزدهایی که صلاحیت آنان در شورای نگهبان اعلام شده در مراحل انتخاباتی مراقب مسائل شرعی، حفظ حرمت و حریم رقبای خود، مصالح نظام و کشور و چشم طمعی که دشمنان به انقلاب دوخته‌اند باشند.

به گزارش اسپادانا خبر، سعیدی مسئله مهم در انتخابات را امیدآفرینی دانست و گفت:

مردم باید بتوانند زمینه توسعه و پیشرفت کشور را فراهم کنند، سیاه نمایی اسلحه دشمن در مسیر نابودی نظام و نسخه‌ای است که از ابتدای انقلاب دشمنان برای مردم ما پیچده‌اند و این نیاز به توجه ویژه مردم و مسئولان دارد.

وی با بیان اینکه بزرگ نمایی مشکلات کشور از جمله راهکارهای دشمنان برای جلوگیری از شرکت در انتخابات است گفت:

 رؤسای قوا به ویژه رئیس جمهور باید تا جایی که می توانند به حل مشکلات به ویژه در حوزه های اقتصادی و معیشتی بپردازند و قوه قضاییه نیز دست اخلالگران را در هر مقام و مکانی که هستند قاطعانه قطع کند.

امام جمعه قم از برگزاری مراسم ارزشمند اعتکاف در نقاط مختلف یاد کرد و گفت: حضور جوانان در این مراسم هر ساله

وی در مورد مقاومت نیروهای مقاومت فلسطین نیز گفت:

بیش از 100 روز از عملیات طوفان الاقصی می‌گذرد اما همچنان از حجم عملیات‌های حزب الله عراق، لبنان، یمن و جوانان فلسطینی کاسته نشده است؛ امروز یمنی‌ها دریای سرخ را به دریای پر از آتش برای کشتی‌های مستکبران تبدیل کردند و به کوری چشم دشمنان مقاومت، زنده، سرحال، آماده و مصمم برای نابودی رژیم صهیونیستی هستند.

امام جمعه قم گفت:

سالروز حماسه مردم قهرمان آمل در 6 بهمن ماه سال 1360 علیه اتحادیه کمونیست‌ها را گرامی داشته و بر این مردم مقاوم درود و صلوات می‌فرستیم و آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی را گرامی می‌داریم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان