تداوم انقلاب نعمت الهی است | اسپادانا خبر
 
 
يكشنبه، 24 تير 1403 - 13:59

تداوم انقلاب نعمت الهی است

شماره: 24623
Aa Aa

مردم سختی ها را به خاطر نظام تحمل می کنند| بین بایدهای انقلاب و واقعیت‌های انقلاب فاصله است| اگر دین نتواند نظم عمومی برقرار کند و انسجام اجتماعی بر محور دین شکل نگیرد کشور ما ضعیف خواهد شد| انقلاب زنگ شروع تحول است.

محمد باقر قالیباف در مراسم 22 بهمن در مشهد؛
تداوم انقلاب نعمت الهی است

رییس مجلس شورای اسلامی گفت:

رمز پیروزی و تداوم انقلاب بر اساس توحید کلمه شکل گرفته است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از مهر، محمد باقر قالیباف در راهپیمایی 22 بهمن در مشهد اظهار کرد:

این قدم‌ها مایه عزت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس مجلس شورای اسلامی به برکات نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت:

امام خمینی (ره) تحول آفرین بود و جز در راه خدا گامی برنداشت. بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، عموم جامعه را با اصالت دینی پیوند داد.

وی افزود:

ایمان دینی و انسجام ملی بسیار مهم است. اگر دین نتواند نظم عمومی برقرار کند و انسجام اجتماعی بر محور دین شکل نگیرد کشور ما ضعیف خواهد شد.

قالیباف به شخصیت اثرگذار امام خمینی (ره) در جهان اشاره کرد و گفت:

امام خمینی (ره) در مقطعی از تاریخ دوران معاصر که معنویت از جهان رخت بربسته بود، اسلام را احیا کرد و به اما اسلامی عزت داد و رمز ماندگاری این نظام، انقلابی بودن و انقلابی ماندن است. پیروزی با حضور مردم محقق شد و ما باید به شکلی نقش آفرینی کنیم که مردم در متن امورات کشور باشند. در حال حاضر بین بایدهای انقلاب و واقعیت‌های انقلاب فاصله است و ریشه آن دور شدن از ارزش‌های دینی و سنت الهی در بین مسئولین و نخبگان جامعه است و باید آن را جبران کنیم.

وی گفت:

مردم سختی‌ها را به خاطر نظام تحمل می‌کنند و صادقانه پای کار انقلاب هستند و مسئولان مدیون مردم هستند و نارسایی مسئولان حق الناس است و با تمام توان باید در جهت رفاه مردم تلاش کنیم و عدم رضایت مردم مواخذه در قیامت را در پی خواهد داشت.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انقلاب زنگ شروع تحول است نه نقطه پایان تحول افزود:

رهبر معظم انقلاب بیانیه گام دوم را مطرح و در سخنرانی که در جوار بارگاه منور رضوی ایراد کردند تاکید بر تحول آفرینی داشتند بنابراین همه باید در مسیر تحول حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه تداوم انقلاب نعمت الهی است اظهار کرد:

راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید پیمان با امام و شهداست. باید متعهد به این نظام باشیم و مسؤولین در مسیر تحول آفرینی نباید لحظه‌ای آرام بنشینند.

قالیباف با اشاره به اینکه انتخابات یک فرصت تحول آفرین است افزود:

انتخابات یک فرصت و یک پنجره طلایی است تا مردم سرنوشت خود را تعیین کنند و رقابت نامزدها باید در جهت تحول سازی روی ریل انقلاب و به نفع مردم باشد.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان