جنجال مهسا امینی«هراس‌افکنی آمریکا» بود | اسپادانا خبر
 
 
شنبه، 2 تير 1403 - 4:35

جنجال مهسا امینی«هراس‌افکنی آمریکا» بود

شماره: 21193
Aa Aa

او در مصاحبه با آر تی روسیه گفته تمامی جنجالی که بر سر موضوع مرحوم مهسا امینی در ایران رخ داد چیزی جز ارعاب و هراس‌افکنی از سوی آمریکا نبود.

 

«جمیله علم الهدی» همسر ابراهیم رئیسی؛
جنجال مهسا امینی«هراس‌افکنی آمریکا» بود

«جمیله علم الهدی» همسر ابراهیم رئیسی در گفتگو با آر تی روسیه گفت:

تمامی جنجالی که بر سر موضوع مرحوم مهسا امینی در کشور رخ داد چیزی جز ارعاب و هراس‌افکنی از سوی آمریکا نبود.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از شفقنا، او در خصوص ناآرامی‌های اخیر در ایران در پی فوت مهسا امینی پس از بازداشت از سوی گشت ارشاد گفت که آمریکا تلاش دارد چهره نادرستی از ایران و روسیه در جهان به نمایش بگذارد و هراس‌افکنی بکند.

وی گفت:

«اجازه دهید در مورد این سؤال توضیح بیشتری بدهم. آنچه شما به عنوان یک فاجعه توصیف کردید که طنین گسترده‌ای در جهان داشت چیزی نیست جز نسخه جدیدی از به اصطلاح سیاست ارعابی که آمریکا علیه کشور من ایران در پیش گرفته است. سیاست آمریکا سیاست ارعاب است. این یک مدل جدید از سیاست هراس افکنی است. به این ترتیب آمریکا می‌خواهد به ما بگوید: ببینید من به شما نزدیکم و می‌توانم تروریست‌ها را به خیابان‌های شما بکشم و ماشین‌ها را در خیابان‌های شما به آتش بکشم، آمریکا از ما می‌خواهد که تسلیم شویم تا چهره مخدوشی از ایران به نمایش بگذارد».

او ادامه داد:

فکر می‌کنم شما هم اکنون تجربه مشابهی با آمریکا دارید که تصویری مخدوش از روسیه را به همه جهان معرفی می‌کند. آمریکا این کار را از طریق رسانه‌ها انجام می‌دهد و از این طریق سیاست ارعاب را تبلیغ می‌کند. این همان چیزی است که معمولاً اتفاق می‌افتد، اگر کسی بخواهد علیه دیگری ارعاب و هراس‌افکنی در پیش بگیرد و از این طریق سلاح‌هایش را بفروشد دقیقاً همین کار را می‌کند. آن‌ها می‌خواهند موجب هراس همسایگانمان و جامعه جهانی از ما شوند».

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان