دادستان ایران: حضور زنان در ورزشگاه از حرکات حساب شده دشمن است | اسپادانا خبر
 
 
جمعه، 29 تير 1403 - 6:53

دادستان ایران: حضور زنان در ورزشگاه از حرکات حساب شده دشمن است

شماره: 8595
Aa Aa

محمدجعفر منتظری، حضور خانم‌های بی‌حجاب در خیابان و فیلم گرفتن و ارسال آن به فضای مجازی را نیز از دیگر تحرکات حساب‌شده دشمن خوانده است.

استناد قانونی فیفا چیست؟
دادستان ایران: حضور زنان در ورزشگاه از حرکات حساب شده دشمن است

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از تسنیم، محمدجعفر منتظری در مراسم تودیع و معارفه دادستان جدید قم اظهار داشت: در شرایط خاص فعلی که جنگی نابخردانه و جنایتکارانه بر کشور تحمیل‌شده است وظیفه‌داریم باهم افزایی در جهت حل این مشکلات تلاش کنیم .

وی بابیان اینکه در برخورد با ناهنجاری‌ها دستگاه قضایی باید آخرین مرحله باشد،بیان کرد:برای همه موارد نیاز به دستگاه قضایی نیست،پس سهم حوزه، وزارت ارشاد، دستگاه‌های فرهنگی و آموزش‌وپرورش در این زمینه چیست؟ چرا همه‌چیز را از قوه قضاییه می‌خواهیم .

دادستان کل ایران با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی عنوان کرد: حضور خانم‌های بی‌حجاب در خیابان و فیلم گرفتن و ارسال آن به فضای مجازی از دیگر تحرکات حساب‌شده دشمن است. البته این مسائل آن‌قدر گسترده نیست که بتواند در مقابل دل‌بستگان انقلاب خود رانشان دهد اما جلوه گری آن‌ها به‌ویژه در قم پسندیده نیست .
منتظری تحول در قوه قضاییه را از مطالبات رهبری و رئیس قوه قضاییه دانست و افزود:ازآنجاکه تبلور این تحول در دادسراها دادگاه‌هاست انتظار می‌رود در آینده نزدیک شاهد تحول در دستگاه قضایی استان قم هم باشیم.

وی بابیان اینکه دشمنان برای حرمت‌شکنی و قبح زدایی از خاستگاه انقلاب دست‌به‌کار شده‌اند ادامه داد: مبارزه با فساد و ایجاد امنیت از اولویت‌های دستگاه قضایی قم است و در این زمینه دستگاه قضایی و سایر دستگاه‌های مسئول به‌شدت مراقب این حرکت دشمن هستند .

دادستان کل تصریح کرد: دادستان‌های کشور و قم حتی‌الامکان از صدور قرار بازداشت خودداری کنند. عمده قرارهای بازداشت به علت نسپردن وثیقه است و عمده این قرارها هم یک روز قبل از تعطیل صادر می‌شود که آثار اجتماعی و خانوادگی به همراه دارد.

منتظری با اشاره به جنگ نرم دشمن ادامه داد: چگونگی لباس پوشیدن خانم‌ها ، کشف حجاب و عشوه‌گری حرکات حساب‌شده‌ای است که دشمنان از طریق فضای مجازی آن را دنبال می‌کنند. البته نمی‌گوییم که هر خانم بدحجاب یا بی‌حجابی مستقیماً مامور دشمن است اما این راهبرد دشمن برای مقابله با نظام است .

وی طرح بحث حضور زنان در ورزشگاه را از دیگر حرکات حساب شده دشمنان ذکر کرد و خاطرنشان کرد: فیفا به استناد چه قانونی یک کشور را ملزم می کند که برنامه ورزشگاه خود را چگونه تنظیم کند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان