در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 26 تير 1403 - 18:02

در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

شماره: 24770
Aa Aa

آخرین حرف من خطاب به مرددین انتخابات این است که در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست؛ امروز چشم دوستان و بدخواهان به ملت است و می‌خواهند ببینید نتیجه چه می‌شود. دوستان را خوشحال کنید و بدخواهان را ناامید.

رهبر انقلاب رای خود را به صندوق انداختند؛
در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

رهبر معظم انقلاب بیان کردند:

در هر حوزه‌ای به همه افرادی که لازم است رای دهید نه کمتر مثلا در تهران در مجلس شورای اسلامی به ۳۰ نفر رای دهید و در خبرگان رهبری به ۱۶ نفری که باید رای دهید.

به گزارش اسپادانا خبر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز جمعه یازدهم اسفندماه ۱۴۰۲ در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور در حسینیه‌ امام خمینی(ره) آراء خود را به صندوق انداختند. ️

ایشان با اشاره به اینکه در انتخابات‌های گذشته گفته‌ام اکنون نیز تکرار می‌کنم که در اولین ساعات ممکن بروید و رای خود را به صندوق بیاندازید تصریح کردند:

از خداوند متعال درخواست می‌کنیم که امروز را برای ملت ایران روز مبارکی قرار دهد و نتایج تلاش مردم عزیزمان و دست اندرکاران مسائل گوناگون انتخابات انشالله به نتایج مطلوب برسدو به نفع ملت ایران تمام شود. آخرین حرف من خطاب به مرددین انتخابات این است که در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست. ملت عزیزمان بدانند که امروز چشم بسیاری از مردم دنیا چه آحاد مردم و چه افراد سیاسی و صاحبان جایگاه‌های معتبر ملی و سیاسی چشمشان به ایران و به شماست و می‌خواهند ببینند چه می‌کنید و نتیجه انتخابات چه می‌شود. هم دوستان ما و علاقمندان به ملت ایران و هم بدخواهان از همه طرف چشمشان مترصد مسائل کشور ما و ملت عزیز ما است. به این توجه کنید که دوستان را خوشحال و بدخواهان را ناامید کنید.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان