دشمنان به دنبال کاهش مشارکت در انتخابات هستند | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 26 تير 1403 - 19:14

دشمنان به دنبال کاهش مشارکت در انتخابات هستند

شماره: 24495
Aa Aa

او با بیان این که عدم مشارکت حتی به بهانه تنبلی اشتباهی بزرگ است گفته اگر کسی در انتخابات شرکت نکند التزام عملی به اسلام ندارد.

سیدیوسف طباطبایی‌نژاد، امام جمعه اصفهان؛
دشمنان به دنبال کاهش مشارکت در انتخابات هستند

سیدیوسف طباطبایی‌نژاد، امام جمعه اصفهان در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار کرد:

افتخار ما این است که شیعه حضرت علی (ع) هستیم و لازم است وظیفه خود را انجام دهیم. شیعه کسی است که همراه حضرت علی (ع) باشد و مسیر ایشان را طی کند، امیرالمؤمنین (ع) شخصیتی است که حتی دشمنان نیز از فضائل ایشان تعریف می‌کردند، امیدواریم خداوند ما را از شیعیان خالص حضرت علی قرار دهد.

به گزارش اسپادانا خبر، امام‌جمعه اصفهان ادامه داد:

دشمنان تمام سعی خود را برای کاهش مشارکت در انتخابات به‌کار گرفته‌اند و به دنبال یاس و ناامیدی هستند، حرف‌های نا مربوط نباید موجب کاهش مشارکت شود، امروز دشمنان ایران به دنبال این هستند که کاهش مشارکت در انتخابات رقم بخورد. قدرت یک حکومت به پشتوانه مردمی است بنابراین عدم مشارکت حتی به بهانه تنبلی اشتباهی بزرگ است، اگر کسی در انتخابات شرکت نکند التزام عملی به اسلام ندارد بنابراین زمانی که تمامی بزرگان دعوت به مشارکت در انتخابات می‌کنند نباید به چنین افرادی توجه کرد.انتخاب نماینده از اهمیت بالایی برخوردار است و لازم است نسبت به انتخاب یک نماینده اصلح، انقلابی و متدین تحقیق لازم را داشت باشیم و امیدواریم شاهد یک انتخابات با شکوه باشیم.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان