روحانیت انقلابی به مسئولیت‌ خود در پیشبرد گفتمان انقلاب عمل کند | اسپادانا خبر
 
 
جمعه، 4 خرداد 1403 - 2:58

روحانیت انقلابی به مسئولیت‌ خود در پیشبرد گفتمان انقلاب عمل کند

شماره: 21434
Aa Aa

تحقق و اجرای اهداف اصلی و گفتمان انقلاب اسلامی برنامه دولت سیزدهم بوده و پیشرفت ۶۰ درصدی اجرای شبکه ملی اطلاعات از اقدامات مهم انجام شده است.

 سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور اسلامی ایران؛

 سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور اسلامی ایران در دیدار با جمعی از اعضای «جامعه وعاظ و مبلغان» گفت:

انقلاب اسلامی، انقلابی با ماهیت فرهنگی است،

به گزارش اسپادانا خبر، او تحقق و اجرای اهداف اصلی و گفتمان انقلاب اسلامی را برنامه دولت سیزدهم عنوان کرد و از همه دست‌اندرکاران امور فرهنگی به‌ویژه روحانیت انقلابی و هوشیار خواست به مسئولیت‌های سنگین خود در پیشبرد گفتمان انقلاب عمل کنند.

وی با اشاره به کم کاری‌ها و ضعف‌های عملکرد فرهنگی در سال‌های گذشته و با بیان اینکه همه نهادهای آموزشی، علمی و فرهنگی از جمله شورای‌عالی انقلاب فرهنگی در پیشبرد امور فرهنگی مسئول هستند بر اهمیت نقش مساجد، ائمه جمعه و جماعات و قرارگاه‌های فرهنگی در ترویج ارزش‌های انقلابی و فرهنگی تاکید کرد.

رئیسی پیشرفت ۶۰ درصدی اجرای شبکه ملی اطلاعات را از اقدامات مهم انجام شده در دولت سیزدهم دانست و ابراز امیدواری کرد با تکمیل این شبکه ملی در آینده‌ای نزدیک، مردم ایران از خدمات بهتر و مطمئن‌تری بهره‌مند شوند.

رئیسی ارتقای بهره‌وری در دستگاه‌ها و نهادهای دولتی را از اولویت‌های دولت برشمرد:

ملاک ارزش‌گذاری عملکردها در دولت مردمی، بهره‌وری بالا و کیفیت خدمات است و این موضوع به ویژه در نظام آموزشی مورد توجه است.

او با اشاره به موفقیت دولت در جبران کسری بودجه به ارث رسیده از قبل بدون استقراض از بانک مرکزی، رشد درآمدهای مالیاتی و صادرات غیرنفتی، افزایش حدود ۵ درصدی رشد اقتصادی و نیز ۱۷ درصدی صادرات، از دسیسه و فتنه‌ دشمنان در ایجاد اغتشاش خیابانی و پس از آن برهم زدن ثبات در بازار ارز گفت:گ

دولت با تکیه بر هوشیاری مردم به عنوان اصلی‌ترین پشتیبان خود بر مشکلات فائق خواهد آمد و بار دیگر دشمنان را ناکام خواهد گذاشت.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان