ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به اروپا هشدار داد | اسپادانا خبر
 
 
شنبه، 13 خرداد 1402 - 8:38

ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به اروپا هشدار داد

شماره: 20957
Aa Aa

نیروهای مسلح ایران به ویژه سپاه در صیانت از امنیت، منافع ملی و آرمان‌های انقلاب با اینگونه تلاشهای بی حاصل هرگز عقب نشینی نخواهند کرد.

در واكنش به تروریستی اعلام کردن نام سپاه در پارلمان اروپا؛
ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به اروپا هشدار داد

 ستادكل نيروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در واكنش به مصوبه پارلمان اروپا در خصوص تروریستی اعلام کردن نام سپاه پاسداران بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش اسپادانا خبر، در بخشی از این بیانیه آمده است:

اقدام اخیر پارلمان اروپا علاوه بر اینکه بدعتی در قواعد و مقررات بین المللی است امنیت، آرامش و صلح منطقه‌ای و جهانی را تحت تاثیر قرار خواهد داد که پارلمان اروپا بایستی مراقب عواقب آن باشد. بر اساس ماده ۳۹ منشور ملل متحد، تعیین و شناسایی گروه‌ها و سازمان‌های تروریستی با شورای امنیت است و اقدامات یکجانبه دولت‌های عضو بر اساس بند ۷ ماده ۲ منشور ملل متحد مردود، فاقد وجاهت بین المللی و غیرالزام آور است.

این بیانیه اضافه کرده است:

این قبیل تصمیمات بدعت آمیز و غیر موجه نخواهد توانست تمرکز تصمیم گیران ایران را در پیگیری منافع ملی دچار اختلال کند. نیروهای مسلح ایران به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صیانت از امنیت، منافع ملی و آرمان‌های بلند انقلاب و مقابله مستمر با تروریست‌های دست پرورده آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی با اینگونه تلاشهای بی حاصل هرگز عقب نشینی نخواهند کرد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان