سپاه و ولایت فقیه از مقدسات هستند | اسپادانا خبر
 
 
شنبه، 2 تير 1403 - 2:30

سپاه و ولایت فقیه از مقدسات هستند

شماره: 20973
Aa Aa

او با بیان این که ما در مسیر الهی پیش می رویم گفته سپاه و نیروهای نظامی و مردمی کشور و ولایت فقیه که چتر آن بر سر ماست از مقدسات و پایه‌های نظام و حکومت اسلامی است.

«محمدرضا ناصری» نماینده ولی فقیه در استان یزد؛
سپاه و ولایت فقیه از مقدسات هستند

«محمدرضا ناصری» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در خطبه های نماز جمعه این شهرستان سپاه پاسداران و نیروی مردمی بسیج را از مقدسات و پایه‌های حکومت اسلامی خواند.

به گزارش اسپادانا خبر، او گفت:

اگر با همدلی در مسیر الهی حرکت کنیم بنا بر وعده الهی در این میدان پیروز خواهیم شد. هرچند دشمنان تلاش می‌کنند که نور انقلاب اسلامی ایران را خاوش کنند ولی اراده خداوند بر این است که این انقلاب پایدار بماند. دشمنان انقلاب می خواهند آن چیزهایی که باعث قدرت این انقلاب است را با تحریم‌های خود از جمله موضوعاتی که اخیراً در مورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مطرح کردند از میان بردارند ولی غافل هستند که هرگز نمی‌توانند به مقصود خود برسند.

وی عنوان کرد:

دشمن در حربه‌های خود مقابل ایران اسلامی ناکام مانده است لذا در پارلمان اروپا بحث تحریم سپاه پایداران را به عنوان یکی از بازوهای نظامی ایران مطرح می‌کند. دشمنان پیشرفت ایران در تمام زمینه ها  را مانع استعمارگری خود بر سایر کشورها می‌دانند هرچند که ایران سر جنگ با هیچ کدام از این کشورها ندارد.

خطیب جمعه یزد گفت:

سپاه و نیروهای نظامی و مردمی کشور و ولایت فقیه که چتر آن بر سر ماست از مقدسات و پایه‌های نظام و حکومت اسلامی است. ما در مسیر الهی پیش می رویم و اینها ابزار و وسایل حرکت در این مسیر هستند لذا بنا بر وعده الهی قطعاً دشمن در این حرکت نیز مغموم خواهد بود.

وی گفت:

وجه تمایز امام (ره) با شاه پهلوی، توکل به خداوند و ائمه اطهار(ع) و همراهی مردم با این انقلاب بود و در حالی که همه کشورها حامی حکومت پهلوی بودند ولی به خواست خدا و با همراهی مردم و رهبری امام این انقلاب پیروز شد لذا امروز نیز همراهی و مشارکت مردم با این نظام و انقلاب و اتکا به خداوند باعث پیروزی در این مسیر الهی خواهد بود. هر اندازه توطئه‌ها و فشارهای دشمنان سخت‌تر شود ولی به فرموده قران کریم، با توکل و تقوی الهی و صبر می‌توانیم در این مسیر مقاومت پیروز باشیم هر چند دشمن درک درستی از این موضوع ندارد. اگر مردم و دولتمردان انقلاب اسلامی به وظیفه خود در این مسیر الهی حرکت کنند و رضایت خداوند را در نظر بگیریم و پیروی حضرت سیدالشهدا(ع)‌ باشید، قطعاً خداوند ما را یاری و تمام توطئه‌های دشمنان را حنثی خواهد کرد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان