مقابله نظامی با ما قطعاً شکست جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 20 آذر 1402 - 0:46

مقابله نظامی با ما قطعاً شکست جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت

شماره: 24042
Aa Aa

عبدالرحیم موسوی گفته امروز بالگردهای ما می‌توانند حتی از فواصل دور هم اهداف خود را مورد اصابت قرار دهند و توان تسلیحاتی متعددی دارند.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد؛
مقابله نظامی با ما قطعاً شکست جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت

سیدعبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه بازدید رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از پایگاه سوم رزمی هوانیروز کرمان اظهار داشت:

آنچه که از نیروهای مسلح در سطح یک کشور انتظار می‌رود این است که از قدرت و توانمندی برخوردار باشد تا در مواقع لازم بتواند هرگونه عملیات آفندی و پدافندی را برای کشور انجام دهد و اگر متجاوزی به کشور حمله کرد بتواند در مقابل آن بایستد و از کشور و منافع ملی دفاع کند.

به گزارش اسپادانا خبر، وی بیان کرد:

سال‌ها است با فرماندهی فرمانده معظم کل قوا و با توجه به قدرتی که تمامی نیروهای مسلح کشور ما از جمله ارتش جمهوری اسلامی ایران دارد به این حد از توانایی رسیده‌ایم که مقابل هر دشمنی در هر سطح و هر جایی که بخواهد نسبت به کشور ما تعدی و تجاوزی داشته باشد بایستیم و بر آنها پیروز شویم و ضرباتی را بر دشمن وارد کنیم که از اقدام خود پشیمان شوند.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دشمنان ما با توجه به همین اطلاعات ناقصی که از توان جمهوری اسلامی ایران دارند به این باور رسیده‌اند که نباید با جمهوری اسلامی وارد تقابل نظامی شوند گفت:

مقابله نظامی با ما قطعاً برای آنها شکست جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

وی، بیان کرد:

آمادگی کنونی هوانیروز ارتش بی‌سابقه است و تا کنون این تعداد بالگردهای آماده با این میزان تجهیزات و تسلیحات نصب شده بر روی آن را نداشته‌ایم؛ حتی تصور آن را هم نمی‌کردیم.

وی با بیان اینکه امروز بالگردهای ما می‌توانند حتی از فواصل دور هم اهداف خود را مورد اصابت قرار دهند و توان تسلیحاتی متنوع و متعددی دارند گفت:

چیزی که قدرت هوانیروز ما را فراتر از این برده قدرت نیروی انسانی هوانیروز است؛ توان، انگیزه، ایمان، تخصص، مهارت و شجاعت کارکنان هوانیروز، اعم از خلبان، کارکنان فنی و پشتیبانی برای همه نیروهای مسلح یک نقطه اتکای قوی در رزم احتمالی آینده است.

او با بیان اینکه مردم چشمه‌هایی از این آمادگی را در بلایای طبیعی و در زمان بحران مشاهده می‌کنند و اولین واحدهایی که در بحران‌ها حاضر می‌شود هوانیروز است افزود:

اگر روزی درگیر یک جنگ هم بشویم هوانیروز برگ‌های زرین و درخشان مانند سال‌های حماسه دوران دفاع مقدس در کتاب پرافتخار عملکردش ثبت می‌کند.

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان