ملت ایران باید شکرگذار باشند | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 26 تير 1403 - 18:26

ملت ایران باید شکرگذار باشند

شماره: 25013
Aa Aa

امام جمعه قم گفته حاکمیت خداوند در روز ۱۲ فروردین بر ملت ایران گسترانده شد. توده مردم در برابر این نعمت متعالی جمهوری اسلامی، ولایت و حاکمیت خداوند بر سرزمین ایران باید شکرگذار باشند و هیچ بهانه‌ای برای غفلت از این نعمت بزرگ پذیرفتنی نیست.

دشمن امروز حجاب و عفاف را هدف گرفته است؛
ملت ایران باید شکرگذار باشند

علیرضا اعرافی در خطبه‌های نماز جمعه قم گفت: 

باید روز ۱۲ فروردین را باید گرامی بداریم.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از مهر، وی افزود:

حاکمیت خداوند در این روز بر ملت ایران گسترانده شد و توده مردم در برابر این نعمت متعالی جمهوری اسلامی، ولایت و حاکمیت خداوند بر سرزمین ایران باید شکرگذار باشند.

مدیر حوزه‌های علمیه بیان کرد:

نسل‌های مختلف ملت بزرگ ایران در کنار این نعمت و حاکمیت الهی، ایستاده‌اند و هیچ بهانه‌ای برای غفلت از این نعمت بزرگ پذیرفتنی نیست. ملت ما امروز در برابر همه سختی‌ها و گرفتاری‌ها پای نظام اسلامی و آرمان‌های شهدا ایستاده و اجازه نخواهند داد که دشمنان به اهداف پوشالی خود دست یابند و طعم شکست را بر آنان خواهند چشاند.

امام جمعه قم گفت:

جنگ ادراکی و ترکیبی دشمنان در راستای فروپاشی ارزش‌های الهی ره به جایی نخواهد برد و دشمن امروز حجاب و عفاف را هدف گرفته است که مردان و زنان مؤمن ایران اسلامی پای کار انقلاب و اسلام ایستاده و در کنار ارزش‌ها خواهند ماند. فضای نورانی امر به معروف و نهی از منکر بر فضای جامعه غلبه خواهد کرد و ملت ایران اسلامی در برابر توطئه‌های های دشمنان ایستاده‌اند و در مسیر اسلام حرکت می‌کنند و از آرمان‌های متعالی دفاع خواهند کرد و در این زمینه نباید فریب جنگ ادراکی دشمنان را خورد.

خطیب جمعه قم با اشاره به شعار سال گفت:

این شعار را همگان باید مد نظر قرار دهند و خدمات دولت و مسؤولان مبتنی بر آن باشد و در قم نیز اقدامات خوبی صورت گرفته، اما پیشرفت در عرصه اقتصاد به مشارکت مردم گره خورده است. سیاست و برنامه ریزی و نظارت بر امور باید به دست دولت باشد و مابقی اقدامات می‌بایست به دست مردم باشد و دولت نیز در این عرصه باید موانع را از میان بردارد. مردم و مسؤولان باید گره‌های اقتصاد و صنعت را باز کنند و زمینه ورود مردم در عرصه اقتصاد و فرهنگ و سیاست باید فراهم شود و توده‌های بیدار مردم می‌توانند گره‌ها را باز کنند که عرصه خودرو از جمله آنان است.

اعرافی بیان کرد:

کاهش ارزش پول ملی و سنگینی بار گرانی و تورم از جمله مشکلات کشور است.

خطیب جمعه قم با بیان اینکه روز قدس را باید مهم بشماریم افزود:

جمعه آینده روز میعاد با مظلومان غزه و فلسطین است و در این روز همگان باید نشان دهند که در کنار مظلومان هستند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان