ناآرامی‌های اخیر یک طراحی خارجی است | اسپادانا خبر
 
 
جمعه، 29 تير 1403 - 7:05

ناآرامی‌های اخیر یک طراحی خارجی است

شماره: 20196
Aa Aa

تعداد معدودی نوجوان و جوان فریب خورده با هیاهوی بدون مبنای فضای مجازی به میدان آمده اند| ایران قوی نقطه عصبانیت و استیصال دشمن است.

رمضان شریف، سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه؛
ناآرامی‌های اخیر یک طراحی خارجی است

رمضان شریف، سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در نشست با اصحاب رسانه در شهر ری گفت:

ایران قوی نقطه عصبانیت و استیصال دشمن است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از فارس، او ادامه داد:

حوادث اخیر نشان داد ارتقای سواد رسانه ای جامعه به ویژه در مواجهه با فضای مجازی بیش از گذشته اهمیت یافته است. اهمیت کار رسانه‌ای هر روز بیش از گذشته اهمیت خود را نشان می‌دهد چرا که در چنین میدانی، جنگ کم هزینه‌تر و با تلفات و تبعات کمتری می‌توان وارد مبارزه شد. در جنگ رسانه‌ای با فضایی نرم و لطیف دشمنان تلاش می‌کنند تا با بهره‌گیری از نواقص و خلاهای موجود به کشور هدف ضربه بزنند در حالی که در گذشته با خشونت و خونریزی اهداف و مقاصد خود را دنبال می کردند. دشمن در حال بهره‌گیری از تمامی ظرفیت خود برای تاثیرگذاری بر جمعیت هدف است و آنها را در معرض تهاجم فرهنگی و ترکیبی سازمان یافته قرار داده‌ و به طور مدام تلاش می‌کند تصویر دلخواه خود را به ذهن آنان متبادر کند.

شریف با اشاره به اغتشاشات و ناآرامی‌های اخیر و رویکردهای مطرح شده نسبت به آن ادامه داد:

برخی علت را مساله‌ای داخلی می‌‌دانند در حالی که شواهد و قرائن از جمله موضع گیری‌ها و ملاقات‌های مقامات رسمی دولت‌های خارجی با برخی لیدرهای رسانه‌ای اغتشاشات اخیر نشان دهنده یک طراحی خارجی برای تجزیه و براندازی ایران اسلامی است. جبهه ضدانقلاب و معاندین باید متوجه باشند با انقلابی بزرگ مواجه هستند که برای به ثمر نشستن آن صدها هزار شهید تقدیم شده است، شهدایی که با اندیشه و محبوبیت در عرصه جنگ تحمیلی، دفاع از حرم و صیانت از امنیت ملی حضور یافته‌اند و به شهادت رسیده‌اند.

وی با اشاره به حضور تعداد معدودی نوجوان و جوان فریب خورده در حوادث اخیر اضافه کرد:

این افراد با هیاهوی بدون مبنای فضای مجازی به میدان آمده اند در حالی که این انقلاب طی ۴۳ سال گذشته بحران های مختلفی را پشت سر گذاشته و بر همه آنها فائق آمده است.

سخنگوی سپاه ایران قوی را نقطه عصبانیت و استیصال دشمن توصیف و با تاکید بر اهمیت ارتقای سواد رسانه ای جامعه به ویژه در مواجهه با فضای مجازی گفت:

حوادث اخیر نشان داد باید بیش از پیش براهمیت افزایش آگاهی و سواد رسانه ای ملت ایران واقف و برای افزایش اطلاعات و توانایی های آنان در این عرصه اقدام کرد.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان