شنبه, 24. آذر 1397 - 19:19

وزارت ارتباطات طرحی برای فیلترینگ هوشمند اینستاگرام ندارد

شماره: 6051

وزارت ارتباطات می گوید طرحی برای پالایش هوشمند اینستاگرام به مراجع ذیربط ارائه نکرده است؛ برخی نهادها پیشنهادهایی برای فیلترینگ هوشمند به وزارت ارتباطات ارایه داده اند که به دلیل غیرفنی بودن قابلیت اجرا نداشته است.

روابط عمومی وزارت ارتباطات اعلام کرد؛

به گزارش اسپاداناخبر، پیرو انتشار اظهارنظری منسوب به رییس پلیس فتا درباره طرح وزارت ارتباطات برای فیلترینگ هوشمند اینستاگرام رییس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش اسپاداناخبر، سیدجمال هادیان طبایی گفت: وزارت ارتباطات طرحی برای پالایش هوشمند اینستاگرام به مراجع ذیربط ارائه نکرده است. البته برخی نهادها پیشنهادهایی برای فیلترینگ هوشمند به وزارت ارتباطات ارایه داده اند که به دلیل غیرفنی بودن قابلیت اجرا نداشته است.

هادیان طبایی گفت: وزارت ارتباطات هیچ نکته پوشیده ای از مردم ندارد و اجرای هر طرح جدیدی را از مسیر رسمی و رسانه ای با مردم در میان می گذارد.

رییس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات افزود: در تماس تلفنی که با سردار هادیان‌فر داشتیم، ایشان چنین مصاحبه‌ای را تکذیب کردند. از اصحاب محترم رسانه انتظار می رود در انتشار اخبار به منبع و صحت آن توجه ویژه‌ای داشته باشند.

منبع/ ایسنا