دوشنبه, 23. مهر 1397 - 16:57

فرمانده کل سپاه پاسداران: امکان انتقال موشک به یمن را نداریم

شماره: 4385

ترامپ حرف‌های غلط ، بی اساس و دروغ زیاد زده و این مورد هم از این دست حرف‌هاست/ استعفای حریری وقتی در ریاض انجام می‌شود بنا به سفارش صهیونیست ها و عربستانی ها بوده تا بتواند خدای نکرده لبنان را بهم بریزد.

در واکنش به ادعای مسئولین آمریکایی درباره مشارکت ایران در اصابت موشک انصارالله یمن به فرودگاه عربستان؛

فرمانده کل سپاه پاسداران در واکنش به ادعای مسئولین آمریکایی درباره مشارکت ایران در اصابت موشک انصارالله یمن به فرودگاه عربستان گفت: امکان انتقال موشک به یمن را نداریم.

به گزارش اسپادانا خبر، سردار سرلشکر عزیز جعفری، در حاشیه مراسم ترحیم پدر سردار سلیمانی با اشاره به ادعای مسئولین آمریکایی درباره مشارکت ایران در اصابت موشک انصارالله یمن به فرودگاه عربستان گفت: ترامپ حرف‌های غلط ، بی اساس و دروغ زیاد زده و این مورد هم از این دست حرف‌هاست .

وی با بیان اینکه ترامپ به ایران تهمت زیادی زده است افزود: اصلا ما امکان انتقال موشک به آنجا را نداریم و موشک‌ها برای خودشان است که بازسازی و برد آن را زیاد کرده‌اند و بدین وسیله انتقام خون شهدای مظلوم یمن را گرفته اند .

فرمانده سپاه همچنین درباره استعفای حریری از نخسنت وزیری لبنان گفت: استعفای ایشان وقتی در ریاض انجام می‌شود بنا به سفارش صهیونیست ها و عربستانی ها چنین کاری را کرده تا بتواند خدای نکرده لبنان را بهم بریزد.

منبع/ ایسنا