دوشنبه, 23. مهر 1397 - 17:05

اخطاریه پرداخت اقساط وام مسکن مهر برای زلزله زدگان غرب کشور

شماره: 4407

در توزیع امکانات در مناطق زلزله‌زده هرج و مرج وجود دارد؛ برخی افراد جزو زلزله زدگان نیستند اما مانع از ارسال کمک های مردمی به مناطق زلزله‌زده می‌شوند/ مردم همچنان با کمبود آب آشامیدنی و چادر مواجه بوده و ضعف در توزیع نیز مزید بر علت شده است.

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب خبر داد؛

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس گفته است برای صاحبان مسکن مهر و زلزله زدگان اخطاریه درخواست پرداخت اقساط وام صادر شده است.

به گزارش اسپادانا خبر و به گفته حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در توزیع امکانات در مناطق زلزله‌زده هرج و مرج وجود دارد. این نماینده مجلس با انتقاد از اینکه برخی افراد جزو زلزله زدگان نیستند اما مانع از ارسال کمک های مردمی به مناطق زلزله‌زده می‌شوند، اضافه کرده مردم همچنان با کمبود آب آشامیدنی و چادر مواجه بوده و ضعف در توزیع نیز مزید بر علت شده است.

بر اساس آنچه فلاحت‌پیشه گفته به‌رغم توزیع ۲۰ هزار تخته چادر اما بخشی از چادرها به دست افراد سودجو افتاده و زلزله زدگان اصلی همچنان شب‌های سرد را بدون چادر سپری می‌کنند.

او همچنین با انتقاد از صدور اخطار پرداخت برای اقساط مسکن مهر در این منطقه گفته مجموعه‌های مسکن مهر به طور کامل تخریب شده و صاحبان آنها آواره بوده و حتی یک چادر برای اسکان ندارند چگونه باید با این شرایط اقساط را پرداخت کنند واقعا این موضوع جای تاسف دارد.

پیشتر اعلام شده بود قسط مسکن مهر مناطق زلزله‌زده فعلا دریافت نخواهد شد.

منبع/ خانه ملت