دوشنبه, 26. آذر 1397 - 11:50

وزیر صنعت، معدن و تجارت قبل از حضور در جلسه استیضاح خویش استعفا داد| استعفا نداد

شماره: 5814

شنیده‌ها حاکی است وی قرار است به عنوان وزیر کار از سوی رییس‌جمهور معرفی شود| پایگاه اطلاع رسانی دولت ضمن تکذیب این خبر اعلام کرده: اینکه رسانه‌های وابسته به قوای دیگر در این شرایط برای دولت مسئله جدید ایجاد کنند مورد انتظار نیست.

در حالی که قرار بود استیضاح شریعتمداری در کمیسیون صنایع مجلس بررسی شود؛

در حالی که قرار است استیضاح شریعتمداری سه شنبه در کمیسیون صنایع مجلس بررسی شود، شنیده‌ها حاکی از این است که وی از سمت خود استعفا داده است.

به گزارش اسپادانا خبر، سید جواد حسینی‌کیا عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفته بود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است تا در جلسه روز (سه‌شنبه ۳ مهر) طرح استیضاح وزیر صنعت در این کمیسیون بررسی شود که یک منبع آگاه به ایلنا گفته: آقای شریعتمداری از سمت خود استعفا داده است بنابراین حضور وی در این جلسه منتفی است.

شنیده‌ها حاکی است وی قرار است به عنوان وزیر کار از سوی رییس‌جمهور معرفی شود.
پایگاه اطلاع رسانی دولت، روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد اخبار منتشر شده مبنی بر استعفاء محمد شریعتمداری وزیر صنعت از اساس صحت ندارد.

در این اطلاعیه آمده است مرجع اطلاع رسانی اخبار رسمی در حوزه دولت مشخص است و اینکه رسانه‌های وابسته به قوای دیگر در این شرایط برای دولت مسئله جدید ایجاد کنند مورد انتظار نیست و‌امیدواریم بجای ایجاد شائبه و افزایش مشکلات، با همیاری و همکاری بین قوا و مسئولین تمرکز بر رفع مشکلات مردم قرار گیرد.

منبع/ فارس