تفاهم‌نامه همکاری ادارات کل ورزش وجوانان و آموزش وپرورش اصفهان | اسپادانا خبر
 
 
يكشنبه، 24 تير 1403 - 13:18

تفاهم‌نامه همکاری ادارات کل ورزش وجوانان و آموزش وپرورش اصفهان

شماره: 24016
Aa Aa

این تفاهم نامه پیرامون اجرای برنامه‌های توسعه ورزش همگانی و قهرمانی، برگزاری کارگاه‌های دانش‌افزایی و اجرای طرح استعدادیابی به امضاء رسید.

در اقدامى جالب توجه؛
تفاهم‌نامه همکاری ادارات کل ورزش وجوانان و آموزش وپرورش اصفهان

اسپادانا خبر| سيدفريور موسوى

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و در اقدامى جالب توجه و پر اهميت تفاهم‌نامه همکاری و توسعه تعاملات میان اداره کل ورزش و جوانان و اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به امضاء رسید. جواد محمدی، مدیرکل جوان و با انگيزه ورزش و جوانان استان در این دیدار خاطرنشان کرد:

برگزاری مسابقات و جشنواره های ورزشی، اجرای طرح های استعدادیابی و استفاده بهینه از اماکن ورزشی از جمله مهم ترین اولویت های همکاری با دستگاه آموزش و پرورش خواهد بود.

در ادامه نيز محمدرضا ابراهیمی، مدیرکل آموزش و پرورش استان در این جلسه با تاکید بر لزوم افزایش همکاری های متقابل اظهار داشت:

نوجوانان و جوانان مخاطب هر دو دستگاه آموزش و پرورش و ورزش و جوانان هستند و با افزایش تعاملات شاهد اتفاقات خوبی برای این قشر خواهیم بود.

لازم به ذكر است این تفاهم نامه پیرامون اجرای برنامه‌های توسعه ورزش همگانی و قهرمانی، برگزاری کارگاه‌های دانش‌افزایی، در اختیار قرار دادن نیروهای متخصص و اجرای طرح استعدادیابی ورزشی در مدارس به امضاء رسید.

شايان توجه اينكه از زمان حضور جواد محمدى در رأس اداره كل ورزش و جوانان استان اصفهان ورزش اين خطه از ميهن اسلامى مان مجددا" احياء شده و به سمت و سوى اصفهان هميشه قهرمان گام برداشته است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان