طلاب با سیلی صورت خود را سرخ نگاه داشته‌اند | اسپادانا خبر
 
 
جمعه، 29 تير 1403 - 5:37

طلاب با سیلی صورت خود را سرخ نگاه داشته‌اند

شماره: 25444
Aa Aa

حسینی بوشهری همسران طلاب را به همراهی با طلاب در این شرایط دشوار اقتصادی توصیه کرده و گفته ما از شرایط سخت امروز آن‌ها اطلاع داریم.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه عنوان کرد؛
طلاب با سیلی صورت خود را سرخ نگاه داشته‌اند

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه با اشاره به شرایط سخت معیشتی طلاب، همسران طلاب را به همراهی با طلاب در این شرایط دشوار اقتصادی توصیه کرد و ابراز داشت:

امروز طلاب با سیلی صورت خود را سرخ نگاه داشته‌اند و ما از شرایط سخت آن‌ها اطلاع داریم.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از شفقنا، سیدهاشم حسینی بوشهری در مراسم عمامه گذاری جمعی از طلاب مدرسه امام محمد باقر علیه السلام اظهار داشت:

تفقه در دین یعنی فهم همه‌جانبه نسبت به دانش‌هایی که به دین باز می‌گردد نه صرفا فقهی که در حوزه علمیه مصطلح است. طلبه باید به همه تعالیم دین آراسته شود تا بتواند سخنگوی دین باشد. مخاطب امروز ما افراد معمولی نیستند. مخاطب امروز ما مجامع علمی و دانشگاهی هستند. یک طلبه باید به همه تعالیم دین آراسته شود تا بتواند در مجامع علمی سخنگوی دین باشد. طلاب نباید به دروس معمول حوزه بسنده کنند. باید از لحظه لحظه عمر خود و حتی تعطیلات نیز استفاده کنند چرا که فردای قیامت باید نسبت به عمر خود پاسخگو باشند. اگر درست از وقتتان استفاده کنید می‌توانید شخصیتی جامع داشته باشید و این امکان‌پذیر است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان