مسموم کردن دانش‌آموزان توطئه و جنایت ضد بشری است | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 27 فروردين 1403 - 0:25

مسموم کردن دانش‌آموزان توطئه و جنایت ضد بشری است

شماره: 21474
Aa Aa

این اقدام حلقه‌ای دیگر از زنجیره‌ توطئه‌های دشمن است که برای التهاب‌آفرینی در جامعه و تشویش اذهان عمومی و هراس‌افکنی انجام گرفته است.

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور  اسلامی ایران؛
مسموم کردن دانش‌آموزان توطئه و جنایت ضد بشری است

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور اسلامی ایران در جلسه هیئت دولت با اشاره به گزارش وزیر اطلاعات از بررسی و پیگیری مساله مسمومیت تعدادی از دانش‌آموزان در برخی شهرها اظهار داشت:

توطئه جدید دشمن برای ایجاد دلهره در دل دانش‌آموزان، فرزندان عزیز و والدین آنها جنایت و اقدامی ضدبشری است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایرنا، او با تاکید بر لزوم پیگیری این موضوع و اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع دستگاه‌های مربوطه برای رفع نگرانی‌های مردم گفت:

این اقدام حلقه‌ای دیگر از زنجیره‌ توطئه‌های دشمن است که برای التهاب‌آفرینی در جامعه و تشویش اذهان عمومی و هراس‌افکنی در میان فرزندان این مرز و بوم انجام گرفته و باید ریشه‌یابی و با آن برخورد جدی شود.

رئیسی همچنین با اشاره به سفر اخیرش به استان بوشهر و اهمیت نقش دریا در توسعه اقتصادی و ظرفیت‌های کشور در این زمینه درآمد فعلی کشور از اقتصاد دریا را غیرقابل قبول دانست.

او بر لزوم تشکیل کارگروهی برای رصد و هماهنگی فعالیت دستگاه‌ها در اجرای سیاست‌های مربوط به فعال کردن اقتصاد دریا زیر نظر معاون اول تاکید کرد.

اهتمام جدی برای تحقق وعده‌های دولت و تسریع در ارائه لایحه قانون برنامه هفتم توسعه به منظور ارسال به مجلس شورای اسلامی از دیگر تاکیدات رئیس جمهور در جلسه هیات وزیران بود.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان