وضعیت ایران بسیار خوب است | اسپادانا خبر
 
 
سه شنبه، 26 تير 1403 - 12:09

وضعیت ایران بسیار خوب است

شماره: 25029
Aa Aa

وقتی کشورهای دیگر را مشاهده می‌کنیم متوجه می‌شویم وضعیت ایران بسیار وضعیت خوبی است؛ مردم ما با افتخار می‌گویند ما ایرانی هستیم. با افتخار زندگی می‌کنند، در امنیت زندگی می‌کنند و همه این‌ها به لطف خداوند است.

محمدرضا آشتیانی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح؛
وضعیت ایران بسیار خوب است

محمدرضا قرایی آشتیانی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه وقتی کشورهای دیگر را مشاهده می‌کنیم متوجه می‌شویم وضعیت ایران بسیار وضعیت خوبی است گفت:

مردم ما با افتخار می‌گویند ما ایرانی هستیم. با افتخار زندگی می‌کنند، در امنیت زندگی می‌کنند و همه این‌ها به لطف خداوند است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایلنا، او درباره این‌که از ۱۲ فرودین سال ۵۸  جامعه ایران به چه سمت و سویی رفته و ما چه دستاوردهایی را داشتیم گفت:

ما مهم‌ترین چیزی که در انقلاب‌مان داشتیم برگرفته از فرمایشات حضرت امام بود و آن هم این بود که ما بایستی گفتمان مشترک داشته باشیم، باید همدل باشیم و باید در مسیر مبارزه با استکبار و نظام سلطه حرکت کنیم. این‌ها شعارهای اساسی انقلاب ما بود و همین را تا الان دنبال کردیم و الحمدالله با لطف خدا و عنایات ائمه اطهار به همه این‌ها دست پیدا کردیم. اقتداری که الان ایران در جهان دارد واقعا مثال زدنی است یعنی ما در همه ابعاد چه از نظر علمی و فناوری و چه از نظر نظامی و تسلیحاتی و چه از نظر سیاسی و انسجام ملی در همه این‌ها ما موفق بوده‌ایم و یک شرایط بسیار ایده‌آل داریم.

وی با بیان این‌که هنگامی که کشورهای دیگر را مشاهده می‌کنیم متوجه می‌شویم وضعیت ایران بسیار وضعیت خوبی است اظهار داشت:

هرچند ممکن است یک کمبودهایی هم وجود داشته باشد و این طبیعی است و در هر کشوری وجود دارد اما این امنیتی که ما داریم مهم‌ترین چیز است. شما الان دنیا را که ببینید اگر بخواهد توسعه‌ای در هر زمینه‌ای حال چه سیاسی و اجتماعی و غیره باشد، پایه اولش امنیت است و این امنیت الحمدالله در ایران ما هست و این بزرگترین دستاوردی است که ما به دست آورده‌ایم.

آشتیانی درخصوص این‌که در حوزه دفاعی ایران چه راهی را تا به امروز طی کرده است گفت:

در حوزه دفاع در زمان قبل از انقلاب ما یک کشور صد در صد وابسته بودیم و ارتش آن زمان یک ارتشی بود که از طریق مستشاران آن زمان اداره می‌شد اما بعد از انقلاب با وجود آن‌که یک جنگ ۸ ساله را تحمیل کردند، با وجود این که غائله‌های مختلفی را در کشور ما به وجود آوردند اما به این اقتداری که الان هست رسیده‌ایم. ببینید چه مسیر سختی را دنبال کردیم و این‌ها هم به برکت خون شهدا و کسانی است همه هستی خودشان را گذاشتند برای این‌که این شرایط به وجود بیاید و الان این شرایط به وجود آمده است.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان