نه ، اين تيم ملى هيچى نمى شود! | اسپادانا خبر
 
 
جمعه، 29 تير 1403 - 5:51

نه ، اين تيم ملى هيچى نمى شود!

شماره: 24366
Aa Aa

بازى سردرگم و تكرار سريالى اشتباهات خطوط دفاعى و ميانى نشان داد كه به هيچ وجه نبايد روى نتيجه گيرى اين تيم ملى در جام ملت هاى آسيا در كشور قطر زوم كرد!

ضعيف ، بى برنامه و بى انگيزه؛
نه ، اين تيم ملى هيچى نمى شود!

اسپادانا خبر| سيدفريور موسوى

 

خيلى مشتاق بوديم تا بازى تيم ملى فوتبال كشورمان را در برابر تيم آفريقايى و در يك ديدار دوستانه ببينيم! خيلى صبر كرديم تا دست پخت امير قلعه نویى و يك دوجين مربى برروى نيمكت تيم ملى فوتبال كشورمان را در مستطيل سبز آن هم يك هفته قبل از شروع رقابت هاى حساس جام ملت هاى آسيا نظاره گر باشيم! اما اى كاش وقت مان را براى تماشاى يك ديدار پر عيب و ايراد و ضعيف و در عين حال بى برنامه و بدون تاكتيك از سوى بازيكنان تيم ملى فوتبال ايران در برابر مشكین پوست هاى كشور بوركينافاسو تلف نمى كرديم و بازهم در آرزوى قهرمانى در جام ملت هاى آسيا صورت مان را با سيلى سرخ نگاه نمى داشتيم.

نمايش بسيار ضعيف شاگردان امير قلعه نویى در برابر شاگردان هربرت ولود در تيم ملى فرتبال بوركينافاسو در ورزشگاه مدرن المپيك جزيره كيش هر چند با برد كمرنگ دو بر يك ملى پوشان كشورمان به پايان رسيد اما دريغ از يك برنامه ريزى و تاكتيكى خاص كه از سوى ملى فوتبال كشورمان اجراء شده باشد.

بازى سردرگم و اشتباه فاحش در رساندن توپ به هم دسته و تكرار سريالى اشتباهات خطوط دفاعى و ميانى، همه و همه نشان داد كه به هيچ وجه نبايد روى نتيجه گيرى اين تيم ملى در جام ملت هاى آسيا در كشور قطر زوم كرد!

اين تيم ملى با آنكه يكى از بهترين نسل هاى فوتبال مان را در خود جمع كرده هنوز در انتقال توپ از دفاع به خط ميانى و سبس به خط حمله مشكل دارد و در آوردگاه مهمى چون جام ملت هاى آسيا و در برابر رقيبانى چون ژاپن، كره، استراليا، عربستان سعودى و حتى قطر حرفى براى گفتن نخواهد داشت.

يادمان نرود كه در زمان كى روش اين تيم لااقل در سيستم دفاعى عالى عمل ميكرد و حرفهايى براى گفتن داشت اما اينك نمايش خيره كننده اى با وجود همه بزرگانش از اين تيم نمى بينيم ضمن آنكه متأسفانه ميانگين سنى تيم ملى فوتبال ايران نشان دهنده آن است كه پيرترين تيم حاضردرجام ملت هاى آسيا از آن ماست.

به هر تقدير بازى ملى پوشان برابر تيم ملى بوركينافاسو نشان داد كه نبايستى به اين تيم خوشبين بود!

برچسب ها: 
نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان