ایران در معادلات جهان تاثیر مستقیم دارد | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 25 تير 1403 - 9:32

ایران در معادلات جهان تاثیر مستقیم دارد

شماره: 25571
Aa Aa

ایران امروز یک قدرت جهانی و شکست‌ناپذیر است و شعارهای ملت در دانشگاه‌های آمریکا تکرار می‌شود. آیا بدون ایران هیچ موضوعی قابل حل است؟

حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران؛
ایران در معادلات جهان تاثیر مستقیم دارد

حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران گفت:

امروز فرضیۀ احتمال جنگ علیه ایران و گزینه های روی میز باطل شده است. برای همین می‌بینید تحولات اقتصادی مستقل از پیامدهای سیاسی و نظامی در کشور حرکت خود را ادامه می‌دهد.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از فارس، او اظهار داشت:

همۀ امید ما به جوانان این سرزمین است. شما باید با اراده و مصمم برای ساختن هرچه بهتر ایران قدرتمند همت خود را به کار بگیرید. ایران امروز یک قدرت جهانی است. ایران شکست‌ناپذیر است. ایران برای رسیدن به هدف های خود مصمم و درحال حرکت است. امروز شعارهای ملت ایران در دانشگاه‌های آمریکا تکرار می‌شود و آنچه آنها پژواک می‌کنند از  این فرهنگ غنی و منزلت قوی ایران نشئت گرفته است. امروز دشمنان ما یعنی آمریکایی‌ها‌، صهیونیست ها و بخش‌هایی از اروپا در انزوا قرار دارند و به لحاظ اخلاقی و سیاسی سقوط کردند و رفتارشان برخلاف شعارهایشان است اما ایران به عنوان یک کشور شرافتمند، مستقل و با فرهنگ قوی در جهان امروز شناخته می شود.

وی گفت:

مگر نمی‌خواستند ما در جهان منزوی شویم اما شما امروز می توانید ایران را یک کشور منزوی شده بنامید؟ از ۶۳ کشور در تشییع پیکر رئیس جمهور شهید هیات‌های عالی‌رتبه می‌آید و در سازمان ملل متحد همه به احترام این شهید می ایستند و سکوت می‌کنند آیا این ایران یک کشور منزوی است؟ ایران در معادلات سیاسی جهان و منطقه تاثیر مستقیم دارد. آیا بدون ایران هیچ موضوعی قابل حل است؟ آیا بدون ایران امنیت انرژی تامین می شود؟ آیا می توان آرامش سیاسی منطقه را بدون ایران توصیف کرد؟

#سیاسی

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان