چون مردم به مساجد نمی آیند نماز جماعت را در پارک می‌خوانیم | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 1 مرداد 1403 - 13:32

چون مردم به مساجد نمی آیند نماز جماعت را در پارک می‌خوانیم

شماره: 23330
Aa Aa

گروه زیادی از مردم در راهپیمایی شرکت نمی‌کنند و اخبار داخلی را گوش نمی‌دهند و به همین دلیل برگزاری نماز جماعات در پارک ها در اولویت قرار گرفته است.

سید علی حسینی، امام جمعه بروجرد در استان لرستان؛
چون مردم به مساجد نمی آیند نماز جماعت را در پارک می‌خوانیم

سید علی حسینی، امام جمعه بروجرد در استان لرستان گفت:

گروه زیادی از مردم در مساجد حضور پیدا نمی‌کنند و در نماز جمعه نیز شرکت نمی‌کنند. حتی در راهپیمایی نیز شرکت نمی‌کنند و اخبار داخلی را نیز گوش نمی‌دهند لذا برای افزایش و رونق حضور مردم برنامه‌ای در جهت برپایی و برگزاری نماز جماعات در پارک ها در اولویت قرار گرفت.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از خبرگزاری حوزه علمیه، او گفت:
از ۲۲ خرداد ماه سال جاری این طرح را در پارک فدک شهرستان بروجرد آغاز کردیم و کماکان ادامه دارد. با اقامه نماز در پارک‌ها مسائل اخلاقی و سیاسی را نیز مطرح می‌کنیم  و هر شب یک یا دو مدیر اداره نیز بعد از اقامه نماز پاسخگوی سوالات مردم است.

حسینی اظهار کرد:

در راستای اشتغال جوانان بیکار نیز در سطح شهرستان قرارگاه اشتغال تشکیل شده است. از آذرماه سال ۱۴۰۰ تقریبا یک سال و نیم سال گذشته قرارگاه مانع زدایی و پشتیبانی از تولید، تشکیل شده است. در این قرارگاه برای افرادی که در راستای دریافت مجوز در ادارات دچار مشکل شده‌اند و یا تولیدکنندگان در ارتباط با بانک‌ها، دادگاه‌ها و... دارای مشکل هستند رابط داریم، آن‌ها را شناسایی می‌کنیم و مدیران را دعوت کرده و مشکل را حل می‌کنیم.

او افزود:

با این اقدام در کنار اقامه نماز جماعت در پارک‌ها، اعلام می‌شود که هر کدام از افراد دارای مشکل اشتغال و بیکاری هستند به دفتر امام جمعه و یا قرارگاه مراجعه کنند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان