طرح نور از بزرگترین افتخارات فراجا است | اسپادانا خبر
 
 
دوشنبه، 1 مرداد 1403 - 14:33

طرح نور از بزرگترین افتخارات فراجا است

شماره: 25653
Aa Aa

مجموعه انتظامی حافظ ارزش‌ها است و این طرح در راستای قانون مداری، آرامش مردم، رعایت هنجارها و صیانت از خانواده، دین و آرمان ها اجرا می‌شود.

احمد وحیدی، وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران؛
طرح نور از بزرگترین افتخارات فراجا است

احمد وحیدی، وزیر کشور در بیست و هفتمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان و روسای فراجا گفت:

فراجا سازمانی انتظامی و امنیتی و در عین حال سازمانی فرهنگی، اجتماعی و مردمی است.

به گزارش اسپادانا خبر و به نقل از ایسنا، او گفت:

مجموعه انتظامی کشور حافظ ارزش‌ها و حامی گسترش فضائل اخلاقی در کشور است.

 

وحیدی با بیان اینکه فراجا نهادی انقلابی و در بطن مردم است اظهارکرد:

این نیروی خدوم امروز مورد اعتماد مردم و در تبیین بسیاری از مسائل حضوری پر رنگ دارد. امروز فراجا به نوعی عادت به انجام اقدامات بزرگ دارد و این امر برای فراجا یک دستاورد محسوب می‌شود و در بسیاری از ماموریت‌ها این آزمون بزرگ را به درستی پشت سر گذاشته است.

او گفت:

در انتخابات پیش رو که به نوعی مردم سالاری دینی است فراجا وظیفه تامین امنیت را بر عهده دارد و امیدواریم همانند انتخابات قبلی که با مدیریت و تلاش شبانه‌روزی عزیزان در این مجموعه به خوبی پشت سر گذاشتیم شاهد برگزاری با شکوه و در امنیت باشیم.

وحیدی با اشاره به اجرای طرح نور توسط فرماندهی انتظامی ادامه داد:

جامعه امن با داشتن حاکمیت فضائل اخلاقی در کنار اعمال قانون و انضباط اجتماعی میسر خواهد شد و این طرح بر همین مبنا و در راستای قانون مداری و آرامش مردم و رعایت هنجارها اجرا می‌شود. هنگامی که جامعه‌ای امن و مردم در آرامش باشند از خانواده‌ها صیانت و ارزش‌های معنوی و انقلابی در بین مردم نهادینه خواهد شد و اینها همه با هویت ایرانی اسلامی و انقلابی محقق می شود. برخی سؤال می کنند که چرا فراجا به این موضوع ورود کرده که باید اعلام کنم این اقدامات فراجا در راستای اجرای قانون و صیانت از خانواده دین و آرمان های انقلاب محسوب می‌شود و در بیست و هفتمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان و روسای فراجا نوعی می‌توان گفت طرح نور از بزرگترین افتخارات فراجا است.

وی با اشاره به دیگر ماموریت های فراجا و لزوم استمرار آنها نیز گفت:

برخورد با قاچاقچیان سلاح و مهمات و خودروهای شوتی قاچاق کالا و مواد مخدر از دیگر مواردی است که فرماندهی انتظامی باید مقتدرانه با آنها برخورد کند.

نسخه PDF نسخه چاپی ارسال به دوستان